ŁĄCZYMY KONTYNENTY

Seabridge Transport Poland Limited jest renomowaną firmą spedycyjną działającą w Polsce od 1992 roku i cieszącą się niezmiennie opinią rzetelnego i profesjonalnego partnera wielu polskich oraz zagranicznych firm handlowych i produkcyjnych. Świadczy o tym wzrastająca, z roku na rok, wielkość obrotów, a także liczba klientów powierzających nam swoje towary do przewozu.

Naszym podstawowym atutem jest sieć agentów w ponad 50 krajach świata (w tym większości krajów Dalekiego Wschodu i Azji Pd.-Wsch., Europy, USA, Australii, RPA i innych) umożliwiający nam właściwą realizację otrzymywanych zleceń transportowych, monitorowanie przebiegu transportu i uzyskiwanie optymalnych stawek przewozowych.

W ostatnich latach nasza firma rozszerzyła zakres swoich usług o organizację konwencjonalnych przewozów kolejowych i samochodowych do Wspólnoty Niepodległych Państw. Oferujemy swoim klientom transport z przeładunkiem towarów do wagonów szerokotorowych na polskich stacjach granicznych i ich ekspedycję do odbiorców na terytorium WNP.

Nasz profesjonalny zespół pracowników dysponuje bogatym doświadczeniem i znakomitą wiedzą w zakresie transportu międzynarodowego i spedycji, procedur celnych, ubezpieczeń.Traktujemy każdego klienta indywidualnie i dostosowujemy swoją ofertę do klientów i ich wymagań.

Gama naszych usług obejmuje praktycznie wszystkie czynności związane z przemieszczaniem różnej wielkości przesyłek od dostawcy do odbiorcy:

  • przewóz wszystkimi rodzajami i środkami transportu,
  • aranżacja wszelkiego rodzaju kontroli towaru,
  • odprawy celne,
  • składowanie w magazynach i składach celnych,
  • dystrybucję i kompletację.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej spedytora (OCS).

Działamy w oparciu o Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne opracowane przez Polską Izbę Spedycji i Logistyki i zaaprobowane przez Krajową Izbę Gospodarczą.

Jeśli zdecydowaliby się Państwo dołączyć do grona Klientów firmy Seabridge, prosimy o wypełnienie i przesłanie druku zapytania ofertowego w celu umożliwienia nam przekazania Państwu odpowiednich stawek przewozowych i innych informacji dotyczących realizacji Państwa ewentualnych zleceń spedycyjnych.